Вина 46 Parallel призер конкурсу "Одеський залив 2020"

Вина 46 Parallel призер конкурсу "Одеський залив 2020"

Вина 46 Parallel отримали чотири вищі нагороди на Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Одеський залив 2020»

Одеса, 7 серпня, 2020 року — Вина компаніії «46 Parallel Wine Group» отримали золото та срібло на Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Одеський залив».

Найвищу оцінку серед ігристих вин в рамках сліпої дегустації отримав Grand Admiral Brut Nature, який буде представлений споживачеві вже восени цього року.

Виготовлений традиційним методом шампанізації з витримкою на осаді 20 місяців, він був визнаний експертами найкращим у своїй категорії.

Золото конкурсу та визнання експертів  отримало червоне сухе марочне вино з авторської преміальної колекції — Grand Admiral Merlot.

Це особливе вино — витримане 24 місяці у дубових барріках славетної французької бондарні Seguin Moreau та не менше 12 місяців у пляшці, та має потенціал витримки у пляшці ще 5–7 років.

Скарбницю нагород компанії поповнило також червоне сухе марочне вино з преміальної колекції — Grand Admiral Cabernet-Sauvignon-Saperavi-Merlot.

Вино витримане 24 місяці у дубових барріках славетної французької бондарні Seguin Moreau та не менше 12 місяців у пляшці, й має потенціал витримки у пляшці ще 7-9 років.

Рожеве сухе вино El Capitan Rose з лімітованої колекції вишуканих легких преміальних вин El Сapitan також високо оцінене професійним журі, про що свідчить срібна нагорода та визнання експертів.

Представлені зразки вин оцінювалися журі, до складу якого увійшли  визнані професіонали-дегустатори, кваліфіковані експерти, які мають сертифікацію WSET (Wine & Spirit Education Trust) 3 та 4 рівня.

Анна Горкун, засновниця 46 Parallel Wine Group: «Для нас завжди почесно та водночас  хвилююче отримувати високі оцінки експертів, особливо в рамках конкурсної дегустації.

Ми пишаємося тим, що наша преміальна авторська колекція марочних вин Grand Admiral отримала високі нагороди, Grand Admiral Brut Nature отримав найбільше балів серед представлених на конкурсі ігристих вин.

Це свідчить про те, що ми на правильному шляху. Нам є над чим працювати, є потенціал до розвитку, аби ставати кращими, та створювати вина, високі оцінки яким дадуть як експерти, так й вдячні споживачі не тільки в Україні, але й за її межами».

Довідка:

46 Parallel Wine Group – українська винна компанія, яка створює в Україні вина високої європейської якості, гідні бути візитною карткою України на виноробній мапі світу. Вина компанії створені виключно із українського винограду, народженого на 46-й українській «виноробній паралелі» — у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.  Ми переконані, що унікальний клімат та теруарні особливості 46-ої паралелі України, де народжується наш виноград та розташовані виробництва наших вин, дозволяють створювати вина найвищої якості.

Компанія представлена двома бренди: преміальний бренд 46 Parallel  та перший український емоційний бренд вин Apostrophe. Бренд 46 Parallel включає дві колекції: лімітовану колекцію преміальних авторських вин Grand Admiral  і лімітовану колекцію вишуканих легких вин El Capitan з найкращого в Україні винограду групи Pinot.

Вина El Capitan Pinot Gris та El Capitan Rose бренду 46 Parallel визнані переможцями конкурсу Асоціації крафтових виноробів Причорномор’я – «En Primeur – 2019» у відповідних номінаціях.

Вина 46 Parallel Wine Group представляють українське виноробство на міжнародній арені, зокрема, у Парижі та Нью-Йорку, та вже отримали схвальні відгуки 10 світових експертів з 8 країн.

Дегустаційний конкурс «Одеський залив» — один з провідних український дегустаційних конкурсів вин, що сприяє розвитку вітчизняного виноробства, формує компетентну позитивну експертну думку в рамках країни, підвищує довіру до вітчизняного вина. Цього року в конкурсі брали участь 38 виноробних підприємств, які представили 178 зразків своїх вин.

Конкурс проводився згідно з новітніми методами та підходами до оцінки виноробної продукції на базі Лабораторії сенсорного аналізу Одеської Національної Академії Харчових Технологій.

Це перша експериментальна і дослідницька лабораторія сенсорного аналізу в Україні. Конкурс організований за Правилами міжнародних конкурсів, розроблених Міжнародною організацією винограду і вина (O.I.V.).

Максимальну прозорість та достовірність як процесу дегустацій, так і її результатів було забезпечено за рахунок використання технології blockchain. Важливою її перевагою в плані гарантування достовірності результатів сліпих дегустацій є неможливість змінювати дані, або іншим чином впливати на підсумкові оцінки.

Застосування сучасних алгоритмів шифрування дозволило захистити результати оцінювання, аби вони були максимально незалежними та об’єктивними.

Отставить отзыв