Українська Mriya Neo Bistro відкрився у Лондоні

Українська Mriya Neo Bistro відкрився у Лондоні

Українські шеф-кухарі Юрій Ковриженко та Ольга Цибітовська запустили 31 серпня ресторан Mriya Neo Bistro у Лондоні.

«Хіба хтось сказав тобі, що буде легко? Та хіба ти можеш жити без мети?». Іноді мені здається, що Святослав Вакарчук співав ці рядки про відкриття українського ресторану за кордоном) Навряд чи так було, але рядки лягають на сьогоднішній день. 31.08.2022 — перший день роботи Mriya Neo Bistro. Такий як є, а головне незабутній. Дякую кожному, хто його розділив і хто підтримував», — написав про відкриття Юрій Ковриженко.

Бістро має стати місцем у Лондоні, яке прославлятиме українську культуру, знайомитиме відвідувачів із традиційною кухнею України та служитиме шматочком будинку для переселенців. 

В інтерв’ю виданню Evening Standart шеф-кухарі зазначають, що для них цей ресторан є втіленням високої мети, порятунку та найближчим до будинку місцем.

«Ми щодня бачимо жахливі картини з передовою, – каже Ковриженко. – Їжа – чудовий інструмент показати іншу частину України».

Партнер проекту закладу шеф-кухар Цибітовська додає: «Справді, їжа — протилежність війни. Вона об’єднує людей, приносить радість і задоволення. Тому я хочу, щоб інші люди приходили і були здивовані. Я хочу, щоб вони відкривали нові поєднання продуктів і були вражені Україною».

Меню ресторану пропонує як нові оригінальні погляди на українську традиційну кухню, так і знайомі страви, які багатьом українцям нагадуватимуть дитинство. Крім того, ресторан «прикрашений» речами, що врятували з-під завалів розбомблених під час війни будинків.

Ресторан, безперечно, подарує відчуття будинку для багатьох українців, але також він уже створив робочі місця для переселенців. Вся команда складається з вимушених мігрантів, які тікають від війни, і всі вони мають надмірну кваліфікацію. За барною стійкою є адвокат; обслуговуючий персонал — вчителі математики та підприємці.

Адреса ресторану у Лондоні: 275 Old Brompton Road, +44 20 3089 4640.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв