Tarantino Family в Україні продали британським пивоварам

Tarantino Family в Україні продали британським пивоварам

Одну з найбільших ресторанних мереж Tarantino Family в Україні продали британський компанії по виробництву пива — German Kraft Brewing.

Як повідомляють про цю угоду, Дмитро Федотенков і Сергій Матвієнко могли вторгувати за неї $10−12 млн. До продажу увійшли частки у закладах «Муракамі», «Хачапурі та вино», «Руккола», «Маркет Плаза», «Маяк», «Вілла Рів’єра», «Одеса мама», «Буффаліно», «Фабіус», «Харвест», «Рівер Гриль», «Причал», «Гавана» та «Компот», загалом — 58 ресторанів.

Дмитро Федотенков не має наміру залишати ресторанний бізнес, і планує завести в Україну відомий бренд з продажу бургерів у сегменті нижче середнього.

За даними у ЗМІ до цієї угоди Федотенкова міг підштовхнути конфлікт із силовиками. У червні прокуратура заявила, що власники відомої мережі ресторанів можуть бути причетні до легалізації та виведення коштів до Росії.

У ході розслідування з’ясувалося, що, незважаючи на повномасштабну війну, власники мережі зберегли контроль над закладами мережі на території РФ (у Москві діє 12 ресторанів), просто перейменувавши російську частину бізнесу і передавши її в управління російської компанії.

Українські ресторатори виводили фінансові кошти на територію Росії та на рахунки однієї кіпрської компанії, за допомогою якої фінансувався бізнес на території Росії. У головному офісі компанії провели обшуки та вилучили документацію про ведення бізнесу в РФ, комп’ютери та готівку у розмірі 1,5 мільйонів гривень.

Пізніше власники мережі відреагували на ці новини та відкинули усі звинувачення.

Новий власник мережі — британські пивовари German Kraft Brewing, а керуватиме нею співвласник мережі German Kraft Beer у Лондоні та німецький бізнесмен Флоріан Болен. Із 1 жовтня мережа київських ресторанів перейде під його контроль.

Отставить отзыв