Шість головних трендів у меню від Unilever

Шість головних трендів у меню від Unilever

Unilever Foods Solutions (UFS) оприлюднила шість глобальних тенденцій, що формують індустрію громадського харчування Великобританії.

У своєму другому щорічному звіті Future Menus 2024, компанія Unilever вказує, які ключові зміни очікуються цього року у ресторанному бізнесі.

UFS визначила шість основних тенденцій цього року:

  • Смаковий шок
  • Маловідходне меню
  • Модернізована комфортна їжа
  • Білок рослинного походження
  • Непереборні овочі
  • Їжа для гарного настрою

Дослідження підкреслює попит споживачів на «Flavour Shock», що характеризується несподіваними смаковими поєднаннями та поворотами до класичних страв, таких як додавання солодких і гострих мексиканських соусів для створення сучасних гамбургерів.

Поєднання оригінальних «яскравих» смаків у ф’южн стравах з «кулінарією хаосу» дає можливість підняти враження від їжі поза домом за допомогою незабутніх та унікальних вражень – використовуючи їжу як форму «втечі від реальності», яка створена, щоб привернути увагу та створити тривалі спогади.

Водночас тренд «Feel-Good Food» досліджує взаємозв’язок між харчуванням і благополуччям, а також місцевими джерелами, стійкістю та впровадженням інновацій у виробництві продуктів харчування, оскільки клієнти, які піклуються про своє здоров’я, прагнуть отримати корисні страви, які виходять за рамки підрахунку калорій.

Споживачі надають все більшого значення поживному вмісту страв, які вони їдять, тому оператори ресторанного ринку можуть запроваджувати більше «здорових варіантів» у меню, щоб створити щось несподіване, використовуючи альтернативи — овочі та харчові зерна, аби допомогти захистити всі аспекти здоров’я людини.

Коли мова заходить про пропозиції страв на рослинній основі, незважаючи на повідомлення про те, що веганство йде на спад, відвідувачі продовжують прагнути до більшої різноманітності вибору їжі, причому у звіті наголошується на «непереборних овочах» як на постійній тенденції.

Оператори, можливо, захочуть розглянути можливість збільшення кількості овочів у меню, щоб підтримувати гнучкий спосіб життя гостей і відстоювати стійкість – роблячи овочі героєм привабливості тарілок і майбутнім планети.

Звіт про майбутні тенденції меню за 2024 рік містить рецепти, висновки та практичні поради, отримані з досвіду 250 власних шеф-кухарів UFS і відгуків від понад 1600 професіоналів-кухарів з 21 регіонів з метою допомогти операторам громадського харчування в усьому світі задовольнити потреби гостей, що постійно змінюються.

Завантажити повний звіт Ви можете за посиланням — Future Menus 2024

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв