Рослинне м’ясо на церемонії нагородження топових компаній України

Рослинне м’ясо на церемонії нагородження топових компаній України

У середу, 8 грудня, у київському просторі Quoroom відбулася урочиста церемонія нагородження лідерів українського бізнесу. Проєкт UA Plant-Based став медіапартнером заходу та разом з виробником Eat Me At пригощав гостей вишуканими стравами з рослинним м’ясом.

Другий рік поспіль журнал Влада та гроші складає рейтинг компаній, які найбільше вплинули на розвиток економіки України. Цього року редакційна рада обрала 50 найбільш помітних у бізнес-середовищі України бізнесів, котрі змогли вистояти та розвинутися в умовах пандемії. Нагороди отримали такі компанії, як телеканал Україна, McDonalds Україна, Епіцентр, Mary Kay Ukraine, ROZETKA, Метінвест та інші. 

Проєкт UA Plant-Based, метою якого є розвиток ринку рослинних альтернатив в Україні, став медіапартнером церемонії нагородження. В кооперації з виробником Eat Me At проєкт представив на заході рослинний кейтеринг, що пригощав представників топових бізнесів України закусками з альтернативного м’яса. В меню були рулетики з фаршем, тофу та авокадо; мініфрикадельки з соусом з аспарагуса, а також приготовані в смокері котлети — і все з 100% рослинного фаршу Eat Me At.

Судячи з кількості гостей біля кейтерингу, рослинне м’ясо Eat Me At зацікавило та вразило багатьох своєю схожістю на традиційний продукт та універсальністю у використанні. Завдяки участі в церемонії нагородження UA Plant-Based прагнув продемонструвати, що рослинні альтернативи продуктів тваринного походження підходять для вишуканих страв і гастрономічних експериментів. 

“Ми, в UA Plant-Based, переконані, що майбутнє рослинне і  подібні заходи мають пригощати виключно рослинними страви, щоб ставати сучаснішими, екологічнішими та інклюзивними для усіх гостей”. — зазначила координаторка проєкту Алевтина Козачок.

Фотоматеріали надані UA Plant-Based і розміщені на dsnews.ua

Отставить отзыв