Рене Редзепі запускає власне шоу на Apple TV+

Рене Редзепі запускає власне шоу на Apple TV+

Для усіх поцінювачів кулінарного телебачення чекає нове шоу «Omnivore», яке дебютує на Apple TV+ від 19 липня цього року.

Нова шоу-програма дебютує «Всеїдний» — це серіал про кухню та культуру, створений і озвучений відомим шеф-кухарем Рене Редзепі з Noma

У кожному епізоді копенгагенський шеф-кухар і гордий «всеїдний» поцінювач (пам’ятаєте, як Рене брав сотні доларів, щоб нагодувати гостей комахами) подорожує світом у кулінарній одісеї. Кожен епізод присвячений інгредієнту, важливому для їжі та культури в різних частинах світу: банани, чилі, кава, кукурудза, свинина, рис, сіль та тунець.

Сіль, жир, кислота, тепло, хіба цього багато? Все похідне. Виконавчим продюсером серіалу є Метт Гулдінг, лауреат премії «Еммі» продюсер фільму «Ентоні Бурден: Дослідіть невідомі частини», який демонстрували протягом двох сезонів на CNN. Епізоди «Всеїдного» були зняті в Данії, Сербії, Таїланді, Іспанії, Японії, Джибуті, Перу, Південній Кореї, Франції, Колумбії, Індії, Балі, Руанді, Мексиці та інших місцях по всій території США. Редзепі демонструє кулінарні традиції та підкреслює зусилля щодо збереження та сталого розвитку в усьому світі.

«Omnivore — це десятилітня мрія, яку нарешті втілили в життя, і я не можу не пишатися цією надзвичайною командою. Це шоу є свідченням того, що робить їжу справді чудовою — інгредієнти, люди, історії, справжня магія приготування», — поділився Рене Редзепі в заяві, наданій Food & Wine.

«Всеїдний» — це не просто шоу про їжу, це подорож у душу культури харчування та її яскравої спільноти. Через призму восьми унікальних інгредієнтів ми подорожуємо нашою чудовою планетою та зустрічаємо різноманітних людей, які її населяють. Ми подорожували п’ятьма континентами, відкриваючи незліченну кількість історій. Ця подорож підтвердила одну незаперечну істину: їжа — це все. Ви можете розповісти будь-яку варту історію через те, що ми готуємо та як ми їмо. Тому що їжа ніколи не є просто їжею; це вікно в наше життя, нашу історію та наш світ».

Цього літа буде багато чого для телебачення про кулінарію. Третій сезон серіалу «The Bear» від FX виходить на Hulu 27 червня, а другий сезон «Ciao House» від Food Network щойно вийшов на Max. Двадцять перший сезон «Top Chef» також має ще два епізоди, які вийдуть в ефір цього червня, у яких учасники готують їжу на круїзному лайнері, що стало першим у довгій історії Top Chef.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв