Реклама McDonald’s та складна математика для Ісаака Ньютона

Реклама McDonald’s та складна математика для Ісаака Ньютона

McDonald’s India об’єднався з креативним агентством DDB Mudra, щоб запустити нову кампанію, яка передбачає «складну математику» для свого меню McSavers+.

Пропозиція складається з гамбургеру Chicken Surprise за 65 рупій та класична кока-кола за 49 рупій за загальною ціною 69 індійських рупій, і привертає увагу до математичної невідповідності за допомогою слогана «Це не сумується».

TVC зображує двох збентежених клієнтів, які розмірковують над ціною. Зрештою виникає рішення, що ця математика настільки складна, що навіть Ісаак Ньютон може бути збентежений. Далі зображено Ньютона під деревом, якого вдарив по голові курячий гамбургер, що падає, за кілька хвилин до того, як впаде легендарне яблуко, яке може навчити його закону гравітації.

«Вартість стала настільки вживаним словом і сліпою плямою у світі роздрібної торгівлі, що нам потрібен був новий спосіб донести те ж саме до нашої аудиторії, — говорить головний креативний директор DDB Mudra  Рахул Метью. — Тому ми вирішили провести їх через математику (або її відсутність) у наших пропозиціях. І хто краще проведе їх через це, ніж той, хто, мабуть, оцінив A++++ у своєму уроці математики, ніж Іссак Ньютон».

Це весела рекламна кампанія, яка спритно привертає увагу до того, яку цінність дають клієнтам комбінації McSavers+. Додавання сера Ісаака Ньютона є дещо натяжним, оскільки не зовсім зрозуміло, що означає математика «рівня Ньютона» і чому така математика не підійде. Це можна було б пояснити в цікавій формі. Якби залучення Ньютона було справді важливим, було б цікаво «пограти» з темами гравітації та зниження цін до землі. Меню McSavers+ може відповідати старій аксіомі «те, що йде вгору… шляхом додавання додаткових елементів… має опускатися» відповідно до законів математики «рівня Ньютона» McSavers+. 

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв