Регіональний гастрономічний форум у Хмельницькому

Регіональний гастрономічний форум у Хмельницькому

У Хмельницькому 22 березня 2021 року відбудеться Четвертий Регіональний Гастрономічний Форум, який організовано і проводить Асоціація шеф-кухарів України.

На Форумі будуть розглянуті актуальні теми ресторанної та кулінарної сфери. Заплановані виступи відомих кухарів та провідних фахівців.

Спікери Форуму: Ігор Брагін, Надія Поліщук, Віта Дубчак, Леонід Малюга. На учасників чекають пізнавальні майстер-класи від відомих кухарів: Євгена Грибеника, Віталія Гуралевича, нові знайомства та цікаве спілкування.

Інформація про спікерів 4 РегіональногоГастрономічного Форуму:

Ігор Брагін — президент Асоціації Шеф-кухарів України. Володар звання «Золотий шеф-кухар України» і ордена першого ступеня за розвиток кулінарного мистецтва.
Член Федерації шеф-кухарів Італії, почесний член Гільдії кухарів і шеф-кухарів Білорусі, Асоціації шеф-кухарів Казахстана.
Засновник Кулінарної Академії — вищої школи професійної підготовки кухарів, засновник і організатор Чемпіонату України з кулінарного іскусству, засновник і організатор Міжнародного фестивалю для шеф-кухарів BEST CHEF.
Керівник консалтингової компанії.
Послужний список включає 20 річну практику і більше 25 успішно відкритих їм працюючих ресторанів.

Віта Дубчак — тренер і бізнес-консультант.
Засновник Студії бізнес-консалтингу і школи ресторанного менеджменту і сервісу «ForRestShool».

Віталій Гуралевич — бренд-шеф та співвласник ресторації «Хата», місто Чернівці.
Організатор Кулінарного Кубку Західної України та Член Асоціації шеф-кухарів України.
Досліджує українську кухню та локальні продукти. Особливо цікавиться історією козацької кухні. якій було присвячено його виступ на Ukrainian Gastro Show 2020.

Євген Грибеник — шеф-кухар ресторану «FABIUS», Київ. Переможець Майстер шеф професіонали 2020. Євген має двадцятирічний досвід в індустрії гостинності, з них шеф кухарем пропрацював 14 років.

Надія Поліщук — технолог: технолог ресторанної консалтингової компанії Good Idea, фахівець з 20- річним досвідом роботи в кращих ресторанах столиці: Пивна Дума, Ранчо, Beef & Wine, Whisky Corner.

Отставить отзыв