Працює лише 73% від кількості закладів, які були відкриті в лютому

Працює лише 73% від кількості закладів, які були відкриті в лютому

На протязі півроку з початку повномасштабної війни в Україні працює лише 73% від кількості закладів, які були відкриті в лютому 2022 року.

Між тим, у більшості закладів в умовно тилових районах, обіги більше за довоєнні.

За даними оцінок ситуації на рестораному ринку України, які опубліковала компанія Poster у своєму телеграм-каналі «Реве та стогне ресторатор».

Найбільша частина відновленних закладів, які продовжують працювати у Волинський (88%), Тернопільський (85%) та Черкаський (83%) областях.

Та, відповідно, найменьша частина працюючих закладів у порівняні з лютим 2022 року, у Донецький (12%), Харьківський (27%) та Херсонський (29%) областях.

При цьому, показники торгівельої виручки процюючих закладів, трохи зменшилися у серпні і склали 89% від показників за лютий цього року.

У деяких, відносно «спокійних» регіонах, ці показники навіть перевищили довоенні. Найвищі показники демострує — Закарпатська (143%), Волинська (138%) та Черкаська (135%) області.

Найскладнішою залишається ситуація у Харківський, Донецькій, Миколаївській та Херсонській областях, з обсягами продажів, які не перевищують 35%.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв