Понад 500 ресторанів було закрито у Великобританії за останній квартал 2023 року

Понад 500 ресторанів було закрито у Великобританії за останній квартал 2023 року

Кількість ресторанів, які припинили свою діяльність по всій Британії, досягла нового квартального максимуму наприкінці 2023 року, коли закрилося понад 500 закладів.

Близько 514 ресторанів в Англії, Шотландії та Уельсі назавжди закрилися в четвертому кварталі минулого року порівняно з 481 у другому кварталі 2023 року, згідно з даними, отриманими відповідно до Закону про свободу інформації бухгалтерською компанією Price Bailey.

Протягом 2023 року 1932 ресторани стали банкрутами, що дорівнює в середньому понад п’яти закриттям на день, порівняно з 3,6 закриттями на день у 2022 році.

Кількість закриття також зросла на 45% порівняно з 2022 роком, коли відбулося 1332 банкрутства ресторанів.

Price Bailey відзначили, що зростання процентних ставок, висока інфляція, безгрошів’я споживачів, припинення державної підтримки рахунків за електроенергію, погашення позик на підтримку Covid та страйки — погіршили показники неплатоспроможності протягом цього періоду.

Це сталося після серії помітних закриттів в індустрії гостинності в січні.

За даними компанії, підвищення процентної ставки з 3,5% до 5,25% у 2023 році означало, що багато підприємств ресторанного господарства з високим ступенем кредиту не змогли виплатити кредити.

Також, в майбутньому будуть нові банкрутства через те, що банки віддадуть пріоритет підприємствам із перспективами зростання, а не тим, що перебувають у скрутному становищі.

Метт Ховард, керівник групи банкрутства та відновлення в Price Bailey, сказав: «Закриття ресторанів досягло свого найвищого рівня за 4 квартал, перебільшив рекорд, встановлений лише шість місяців тому.

«Багато підприємств гостинності перебувають на підтримці життєдіяльності, і враховуючи, що сектор послуг веде шлях до рецесії, банкрутства підприємств у сфері ресторанного господарства, ймовірно, продовжуватимуть зростати протягом 2024 року.

«Оскільки ставки зросли, банки посилюють тиск на ресторани, щоб вони заробили капітал, а також виплатили відсотки за кредитами. Це стало останнім цвяхом у труну для багатьох ресторанів».

Отставить отзыв