Поліцейські у Шотландії вилучили пивний велосипед

Поліцейські у Шотландії вилучили пивний велосипед

У суботу вранці поліція столиці Шотландії Единбурга вилучила пивний велосипед із педальним приводом «через міркування щодо безпеки та порушення правил дорожнього руху».

Під час інциденту, поліцейські вилучили пивний автомобіль, про що повідомляється у новинах департаменту Единбурга. Точний характер порушень правил дорожнього руху, скоєних водіями пивного мотоцикла, поки що не розголошується, і наразі немає інформації про те, що з ними сталося.

Пивні велосипеди, також відомі як «велосипеди для вечірок» і «велосипеди для барів» — це транспортні засоби, на яких перевозяться кілька людей (у випадку вилученого транспорту — по п’ять з кожного боку), які п’ють пиво, крутячи педалі. Їх можна побачити в різних європейських містах, і вони особливо популярні для свят та пивних заходів, які можуть поєднувати огляд визначних пам’яток із розпиванням алкоголю.

Як видно на опублікованому зображенні вилученого велосипеда, це модель Het Fietscafe, голландського бренду, який винайшов цю концепцію наприкінці 1990-х років.

Хоча компанія, яка є власником вилученого велосипеда, ще не розкрита, один з операторів пивних велосипедів в Единбурзі бере 450 фунтів стерлінгів за годину поїздки, до вартості якої входить «пивний безліміт» — «стільки, скільки ви можете випити пива».

Вкрай важливо для цього транспортного засобу — тверезий гід/водій, щоб тримати автомобіль на прямій і вузькій дорозі. Наразі доки незрозуміло, чи був пивний велосипед, який вилучили на Leith Walk, саме з таким гідом, коли стався інцидент.

Інші додаткові переваги для вищезгаданого Единбурзького пивної велосипедної пропозиції — включають дві пляшки шампанського (£110), «гарну офіціантку» (£50) і чіпси (£25).

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв