Показники роботи готелів у липні 2021 року

Показники роботи готелів у липні 2021 року

Опублікована статистична інформацією від HotelMatrix про роботу готелів у найбільших містах України у липні 2021 року.

Минулого місяця, вражає, що показники завантаження не тільки мають позитивну динаміку, але цього місяця результати дійсно неймовірні. Нижче, надані показники завантаження номерів у липні 2021 року у порівнянні з минулим періодом.

  • Завантаження міста Київ у червні 66%, у липні – 74%;
  • Завантаження міста Харків у червні 50%, у липні – 51%;
  • Завантаження міста Одеса у червні 63%, у липні – 75%;
  • Завантаження міста Львів у червні 60%, у липні – 71%;
  • Завантаження міста Дніпро у червні 58%, у липні – 71%.

У липні місто Одеса показало найкращий результат завантаженості по всій Україні75%. Показник завантаження міста Київ склав 74%, що також є відмінним результатом. Місто Дніпро та місто Львів розділили третє місце із показником завантаження у 71%. Показник завантаження міста Харків – 51%, але як показує практика, цей показник є гарним для міста та стабільним.

Статистичні дані по Дніпру представлені готельним ринком чотиризіркових та п’ятизіркових готелів, по Харкову двозірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями. Статистичні дані Києва, Одеси та Львова представлені тризірковими, чотиризірковими та п’ятизірковими готелями.

Цікаво, що не тільки показник завантаження зріс, а й ADR (Average Daily Rate чи середній тариф) – від 1,2% до 21%. Так, на прикладі міста Одеса ми бачимо, що минулого місяця показник ADR складав 2 284,00 грн, а цього місяця – 2 622,00 грн.

Збільшення показника завантаження та ADR позитивно вплинуло на показник RevPAR (Revenue per available room per day — середній дохід на одну кімнату/номер), тобто збільшило дохідність готелів Одеси.

Також, при збільшенні показника завантаженості та мінімальному збільшенні показника ADR на 1,2% у місті Львів, показник дохідності готелів зріс на 204,00 грн або на 13,1% за кожен номер.

Позитивну динаміку дохідності мають усі найбільші міста України і це дає можливість зробити висновок, що липень був дуже спекотним місяцем.

Отставить отзыв