Перший заклад від Lviv Croissants відкрили у Словаччині

Перший заклад від Lviv Croissants відкрили у Словаччині

Львівська мережа Lviv Croissants запустила свою першу пекарню за франшизою у столиці Словаччини, в Братиславі.

Франчайзинговий заклад відкрив український підприємець, який багато років живе у Словаччині та має достатній досвід у сфері гостинності.

Крім базового асортименту мережі, у новому закладі в Словаччині представлені й авторські позиції, яких немає в Україні – які більше адаптовані під локальний ринок та відповідають місцевим смакам. 

Новий заклад розміщений у центрі міста, на Площі Гвездослава. Розбобкою дизайн-проєкту закладу займалися українські архітектори — партнери мережі.

За даними компанії — умови для франчайзі у Словаччині схожі з українськими: паушальний внесок і роялті такі ж, як в Україні. Також, франчайзі у Європі отримують стандартну підтримку та супровід від центрального офісу мережі: аналіз конкурентів, пошук місцевих постачальників і персоналу, маркетинг, юридична допомога, вибір обладнання і предметів інтер’єру.

Перший заклад Lviv Croissants за кордоном відкрився восени 2022 року у польському місті Згожелець. Зараз мережа має 11 ресторанів у Польщі та 1 у Словаччині. В Україні до складу мережі входить 170 закладів по всієї країні.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв