Перші дегустації аргентинської яловичини у GoodWine і Chalet Equides

Перші дегустації аргентинської яловичини у GoodWine і Chalet Equides

Після проведення 5 листопада 2020 року першої в Україні дегустації аргентинської яловичини у винному супермаркеті GOODWINE, відбувається подальша презентація національного продукту Аргентини.

12 листопада 2020 року в елегантному та нещодавно відкритому ресторані «Chalet Equides» відбудеться нова дегустація аргентинської яловичини.

Ресторан розташований у відомому кінно-спортивному клубі «Equides» у примісті Києва, одному з найкращих кінно-спортивних клубів України, де у вересні 2019 року відбувся перший матч з поло на Кубок «Посла Аргентини», із цієї нагоди було запропоновану аргентинське м’ясо, надане Аргентинським інститутом промоції яловичини (IPCVA).

Захід організований Посольством Аргентинської Республіки в Україні, за координацією з Інститутом промоції аргентинської яловичини (IPCVA) та Асоціацією вин Аргентини (WofA).

Аргентинські вина від відомого винного заводу «Famila Zuccardi», будуть представлені сомельє від українського імпортера «ARDA Trading» та супроводжувати аргентинські м’ясні нарізки.

У заході братимуть участь імпортери м’яса, власники та шеф-кухарі провідних ресторанів міста Києва, представники Торгово-промислової палати України, Клуб ділових жінок України та Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв  в Україні.

Як проходила дегустація у GOODWINE

Дегустація у супроводі аргентинських вин Мальбек та Шардоне була проведена 5 листопада в GOODWINE, одному із найбільших винних магазинів Європи, розташованому в Києві, Україна, де представлений широкий вибір понад 4000 сортів вина з усього світу.

Захід організований Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінскі та її командою, за координації з Інститутом промоції аргентинської яловичини (IPCVA) та Асоціацією вин Аргентини (WofA), та за співпраці з українською компанією, що спеціалізується на обладнанні для гриля «Big Green Egg».

Від імені Аргентинського інституту промоції яловичини братимуть участь члени правління Хорхе Грімберг та Даніель Урсія, а також пан Карлос Рюсеч, координатор Комісії з питань зовнішньої промоції та власник м’ясопереробного підприємства «Горіна», пан Сантьяго Ескалес, власник Фрігоріфіко «Альберді» та представник Фрігоріфіко Піко, за підтвердженням.

З української сторони візьмуть участь високопосадовці Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Асоціації ресторанів України, власники та кухарі основних ресторанів, що спеціалізуються на яловичині у місті Києві, та представники преси.

Діяльність розпочнеться з дегустації традиційних емпанад, типової страви Аргентини. Будуть представлені три нарізки м’яса, відомі на міжнародному рівні як «Тендерлойн», «Стріплойн» та «Рібай» («Tenderloin», «Striploin» y «Ribeye»). Аргентинські вина Мальбек супроводжуватимуть ці зразки.

Аргентинське м’ясо буде готувати відомий український кухар Володимир Ярославський, один з найкращих кухарів України за версією Focus Listing, менеджер ресторану «Lucky», який працював суддею в проекті «Master Chef Ukraine», та шеф-кухар Андрій Куліков з офіційної резиденції Аргентинської Республіки в Україні, фахівець з приготування м’яса в аргентинському стилі.

У вересні 2020 року було підписано ветеринарний сертифікат, що дозволяє комерціалізувати аргентинську яловичину в Україні.

Неперевершена якість аргентинського м’яса викликала жвавий інтерес у багатьох імпортерів найвищого рівня, ресторанів, готелів та супермаркетів.

Аргентинська яловичина експортується до багатьох країн світу, таких як Китай, Чилі, Ізраїль, США, Німеччина, Нідерланди, Бразилія та Італія, серед багатьох інших, і представляє міжнародний бізнес на суму понад 3 мільярдів доларів щорічно.

Отставить отзыв