Найдорожчі та найсильніші ресторанні бренди за 2023 рік

Найдорожчі та найсильніші ресторанні бренди за 2023 рік

Компанія Brand Finance опублікувала свій щорічний аналітичний звіт найдорожчих ресторанних брендів світу за 2023 рік.

Щороку провідна консалтингова компанія з оцінки брендів Brand Finance перевіряє 5000 найбільших брендів і публікує понад 100 звітів, у яких рейтингуються бренди в усіх секторах і країнах. 25 найдорожчих і найсильніших світових брендів ресторанних брендів увійшли до щорічного рейтингу Brand Finance Restaurant 25 2023 .

Відповідно до даних звіту за 2023 рік, Starbucks і McDonald’s зберігають домінування як найдорожчі бренди ресторанів у світі.

З головного:

  • Starbucks продовжує лідерство, залишаючись найдорожчим ресторанним брендом сьомий рік поспіль, збільшуючи відставання від McDonald’s.
  • Texas Roadhouse є найшвидше зростаючим брендом за 2023 рік, з динамікою зростання на 56%, мережа Jollibee слідує за нею.
  • Greggs є найсильнішим брендом у ресторанному секторі з рейтингом AAA.
  • Starbucks має найвищий показник сприйняття сталого розвитку – 3,1 мільярда доларів США.

Starbucks (вартість бренду зросла на 17% до 53,4 мільярда доларів) зміцнила свою позицію як найдорожчий ресторанний бренд у світі. Американська багатонаціональна мережа кав’ярень утримує цю позицію протягом семи років поспіль і значно збільшила свою перевагу над другим за вартістю брендом ресторанів, McDonald’s (вартість бренду впала на 7% до 36,9 млрд доларів США).

Протягом 2022 року Starbucks активно працювали над продажами та задовільненням попиту на свою продукцію після тривалого повернення до нормального життя, оскільки обмеження, пов’язані з пандемією, зменшилися в усьому світі. Вартість бренду Starbucks зараз на 30% вища, ніж його вартість до пандемії. Цей успіх підкреслює позитивний вплив «плану переосмислення бренду» в США з моменту його запуску в 2022 році.

У 2023 році вартість бренду Texas Roadhouse збільшилася на 56% до 2,3 мільярда доларів США, що робить його найшвидше зростаючим ресторанним брендом у рейтингу. Зростання вартості бренду стало насамперед результатом сильної стратегії розширення бренду. На даний момент бренд управляє 700 ресторанами і ще більше підвищив свої цілі розширення на найближчі роки, сподіваючись досягти 900 закладів.

Філіппінський бренд Jollibee (вартість бренду зросла на 53% до 1,6 мільярда доларів США) слідував за ним, став другим за темпами зростання брендом у рейтингу. Плани розвитку бренду після пандемії передбачили його подальше розширення на ринок США, плануючи відкрити 500 закладів у найближчі роки та конкурувати з іншими гігантами швидкого харчування, такими як McDonald’s і KFC.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв