Моєму брату підприємцю від Алекса Купера

Моєму брату підприємцю від Алекса Купера

Відомий одеський ресторатор та співласник багатьох закладів (Молодість, Kyiv & Odesa Food Market, Givi To Me та інші) Алекс Купер запропонував декілька своїх порад на своєї сторінці у фейсбук.

В той час коли гинуть люди нам треба думати як відновлювати бізнес, підтримувати команди та зберігати робочі місця.

Ця думка мене коробить, в той час коли війна треба відновлювати бізнес, але це так і це потрібно тобі, державі, людям.Знаю, стоіків ви так і не прочитали, тому я продовжу.

Ось декілька порад:

1. Перестаньте держатися за стару рамку. Чим ви займалися, скільки саме заробляли та таке інше.

2. Вважайте що у вас ничого немає та ви починайете з нуля. Це допоможе в роботі зі страхами, а все що більше від нічого — будете сприймати як ого-го везіння.

3. Пам’ятайте, що якщо зараз ви почнете з нуля то ви таке все проходили та й не раз, але у вас набагато більше досвіду.

4. Допустіть будь яку можливість для свого майбутнього бізнесу.

5. Думайте про майбутнє, так, це тупо але починайте мріяти, планувати та розробляти плани. Ви нічого не знаєте про майбутнє, але давайте чесно — ви николи ничого про його не знали. Ви його створювали. Робіть це і зараз.

6. Пам’ятайте, що життя це пригода і вона може закінчитися будь коли, тому на жалкуйте за минулим, вирушайте в нову пригоду. Ваші таланти потрібні країні.

7. Знайдіть в середині себе ту частину якій страшно — обніміть її та заспокойте, не ігноруйте.

Вирушайте в дорогу, друзі.Слава Українцям.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв