HESBURGER відкриває свої ресторани в Києві та в Київської області

HESBURGER відкриває свої ресторани в Києві та в Київської області

У липні Hesburger відновлює роботу своїх 4 ресторанів в Україні. Усі 7 ресторанів фінської мережі закладів швидкого обслуговування розташовані в Києві і в Київській області.

Перші чотири ресторани буде відкрито в липні, інші три відкриються трохи пізніше, в серпні. Про це повідомляється на сайті мережі.

«Ми провели бесіду з менеджерами кожного ресторану та керівництвом мережі в Україні.
Українці хочуть якомога швидше повернутися до звичайного життя. Саме тому ми ухвалили рішення відкрити ресторани на прохання менеджерів наших закладів. За словами наших співробітників, місцеві клієнти також сподіваються і очікують, що ресторани відкриються», – повідомляє Карі Салмела, генеральний директор Hesburger.

«Однак безпека наших клієнтів та співробітників має першочергове значення для всіх нас. Тому ми пильно слідкуємо за ситуацією в Україні і тримаємо зв’язок з менеджерами ресторанів, щоб за необхідності, переглянути рішення щодо роботи наших закладів», – наголошує Карі Салмела.

Hesburger протягом всього часу не припиняв виплати заробітної плати всім працівникам в Україні, хоча ресторани й були закриті через війну.

Мережа також безкоштовно здійснював передачу їжі дитячим будинкам, будинкам для літніх людей, працівникам соціальної допомоги та українським військовим, доставка їжі координувалася через місцеві благодійні організації.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв