Гордон Рамзі відкриває шість ресторанів в Індії

Гордон Рамзі відкриває шість ресторанів в Індії

Gordon Ramsay Restaurants у співпраці з Travel Food Services планує відкрити в Індії мережеві заклади Gordon Ramsay Plane Food і Street Pizza протягом наступних трьох років.

Travel Food Services (TFS) — є провідною індійською компанією, що займається їжею та напоями для подорожей.

Згідно з угодою, планується відкриття шести ресторанів під брендами Gordon Ramsay Plane Food, Street Pizza, Street Burger і Gordon Ramsay Plane Food To-Go в транспортних вузлах по всієї країні.

Перші два заклади планується запустити в останньому кварталі 2024 року, а решта має бути відкритими до 2027 року.

Серед 88 ресторанів Gordon Ramsay Restaurants – вісім зірок Мішлена. Компанія володіє 34 ресторанами у Великій Британії, 32 у США та ще 22 по всьому світу, зокрема в Шанхаї, Південній Кореї, Малайзії, Франції, Дубаї, Сінгапурі та Таїланді.

Тим часом TFS працює в понад 19 містах і керує понад 350 ресторанами в аеропортах і на автомагістралях в Індії. Група була заснована індійською K Hospitality Corp і співпрацює з SSP Group, Великобританія.

Варун Капур, виконавчий директор TFS, сказав: «Це не просто запуск, це дуже значна кулінарна подія! Завдяки цьому партнерству ми розвиваємо харчову революцію в індійських аеропортах, яку TFS пристрасно проводить. Знакові бренди Гордона Рамзі будуть створюють безпрецедентне поєднання смаку та витонченості, додаючи ще більше захвату подорожі індійських мандрівників і роблячи їхній обід незабутнім».

Енді Венлок, виконавчий директор Gordon Ramsay Restaurants, додав: «Багата кулінарна спадщина Індії та її репутація гостинності роблять її ідеальним ландшафтом для наших брендів. Завдяки Travel Food Services індійські аеропорти стали новим етапом для нашої кулінарної подорожі, і ми раді бачити, як мандрівники сприймають ці яскраві страви з насиченим смаком».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв