Джеймі Олівер планує розширити свої заклади у Європі

Джеймі Олівер планує розширити свої заклади у Європі

Лише через шість місяців після свого повернення на британську ресторанну сцену відомий шеф-кухар Джеймі Олівер, як повідомляється, шукає партнерів по франшизі в Європі.

У той час, як ресторани Олівера, включаючи його італійську мережу Jamie’s, раптово припинили роботу у Великобританії в 2019 році, в результаті чого близько 1000 співробітників були звільнені, на міжнародному рівні залишаються залишки його колишньої імперії — з брендами Jamie Oliver’s Diner, Jamie’s Deli й піцерія Джеймі Олівера.

Ці заклади переважно працюють в Індії, Перській затоці та Європі, і саме в тут Олівер нібито націлився на майбутнє розширення.

Як повідомляє Restaurant, Jamie Oliver Group шукає франчайзингових партнерів в Іспанії, Швейцарії, Австрії та Польщі – наразі Олівер має проекти для своєї концепції гастрономів в Іспанії (в аеропорту Малаги) та Австрії (аеропорт Відня).

Ця новина з’явилася після того, як цього місяця було відкрито новий заклад Jamie Oliver Kitchen у Берліні, який працює за франшизою BMB Group, яка також розташована в німецькій столиці.

«Коли ми знайшли потрібного партнера в групі BMB, Jamie Oliver Kitchen відчули, що концепція ресторану ідеально підходить для відкриття в Берліні», — сказав ресторанний директор групи Ед Лофтус . Зрозуміло, що також планується відкриття нових компаній у Німеччині, а цього року очікується відкриття нових франшиз у Чорногорії, на Близькому Сході та в Індії.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв