До 2050 року майже 70% м’яса та молока замінять альтернативні продукти

До 2050 року майже 70% м’яса та молока замінять альтернативні продукти

Згідно проведенного дослідження, до 2050 року, альтернативні білки можуть зайняти біля 70% від усіх молочних та м’ясних продуктів у Європі.

Відповідно до дослідження, яке було проведено британською екологічною благодійною організацією та аналітичним центром Green Alliance, промисловість з виробництва альтернативних білків може стати загальною основою до суттєвого зменшення користування землею у десяти країнах Європи — Данії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі, Румунії, Іспанії, Швеції та Великобританії.

Згідно до аналітичного звіту, визначається, що на планеті недостатня кількість землі, щоб була можливість й надалі продовжувати традиційне виробництво м’яса та інших продуктів тваринного походження.

Водночас виробництво альтернативних білків може стати балансом та перекрити потребу у споживанні значної частини молока та м’яса.

Найбільш перспективними технологіями, які визначає Green Alliance є прецизійне бродіння та культивування м’яса.

У разі й подальшого зростання рівня впровадження інноваційних альтернативних білків, їх виробництво та відповідне споживання, може замінити приблизно дві третини м’яса та молочних продуктів, які споживають у Європі, до 2050 року

Ці зміни дозволять зменшити залежність від імпорту та звільнити землю, яка можливо буде використовувати як простір для дикої природи.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв