Діджитал-інструменти від METRO для зростання вашого прибутку!

Діджитал-інструменти від METRO для зростання вашого прибутку!

Щодня з’являється все більше сервісів, якими можна користуватися за допомогою власного ґаджета, сидячи вдома. Для бізнесу у сфері HoReCa взаємодія з клієнтами в цифровому світі — надважлива. Адже гості звикли до зручного бронювання в один клік, до нагадувань про їхній резерв, тощо.

Сьогодні власники бізнесу активно розвиваються в діджитал-світі, намагаючись запропонувати найкращий сервіс не тільки безпосередньо у своєму закладі, і також за його межами.

METRO і DISH створили діджитал-інструменти для професійних клієнтів із готельно-ресторанної сфери. Інструменти розроблялися, щоб ресторанний бізнес отримав можливість стати більш впізнаваним в інтернеті і приваблював ще більше клієнтів. А прибуток власників — зростав.

METRO пропонує два пакети використання діджитал-інструментів — Starter і Professional.

Обидва пакети допоможуть:

  • за лічені хвилини налаштувати вебсайт, що дозволить вашим постійним і потенційним гостям знайти вас у мережі;
  • керувати вашим бізнесом за допомогою спеціальних налаштувань;
  • створити профіль компанії в Google, щоб частіше з’являтися в пошукових системах;
  • керувати бронюваннями.

Клієнти зможуть оцінити можливості й функціонал запропонованих діджитал-інструментів у пакеті Starter з разовою оплатою в розмірі 1 899 грн. або у пакеті Professional з щомісячним внеском у розмірі 599 грн.

Надалі, щокварталу, ми пропонуємо валідацію всієї бази клієнтів за результатами продажів в METRO. Після досягнення обігу 100 000 грн. з ПДВ за квартал, прийматиметься рішення про 100%-ву компенсацію вартості пакету Professional.

Почати користуватися нашими інструментами дуже легко. Власник бізнесу може просто заповнити онлайн-форму чи відразу зв’язатися зі своїм персональним менеджером в METRO. Після отримання підтвердження  згоди на подальшу роботу, контакти клієнта будуть передані до діджитал-відділу, який докладніше ознайомить Вас із можливостями пакету.

Усі програми передбачають доступ до онлайн-платформи, за допомогою якої, за лічені хвилини можливо створити власний сайт, а також отримати підтримку на усіх етапах його користування.

Так METRO створює усі умови для розвитку бізнесів і збільшення прибутку їх власників.

Переходьте за посиланням, заповнюйте форму і чекайте на зв’язок із персональним менеджером METRO: ​https://www.metro.ua/business/digital?itm_pm=ua:ncp:ctr:c1cn:0:0

Отставить отзыв