Борщ з пампушками разом з Джеймі Олівером

Борщ з пампушками разом з Джеймі Олівером

Шеф-кухар Юрій Ковриженко збирає мільйони на підтримку України.

Юрій Ковриженко – український шеф-кухар, амбасадор національної кухні України у світі. Зараз він перебуває у Лондоні та проводить разом і зірковими британськими кухарями благодійні гастрономічні події, які збирають мільйони гривень для допомоги Україні.

Так, 5 квітня Юрій провів вечерю в найбільшому залі Великобританії Grosvenor House JW Marriott — для 1000 гостей, приготували за 1,5 години 3000 страв за рахунок яких зібрали 176 000 фунтів стерлінгів коштів на підтримку України.

14 квітня Юрій Ковриженко прийняв участь у благодійній вечері разом з зірковим шефом Джеймі Олівером.

Юрій розповів: «14 квітня ми робимо вечерю з Джеймі Олівером та Олею Геркулес. Менеджмент Джеймі Олівера відразу наголосив на тому, що це мають найбільш популярні та впізнавані страви: тож ми будемо готувати борщ з пампушками, свинину з чорносливом та квашеною капустою, голубці з гречкою і грибами, вареники з ягодами та сиром. 

Проте навіть ці страви розроблені спеціально для цього заходу. Наприклад, борщ продуманий таким чином, що підходить і для вегетаріанців, і для м’ясоїдів, також він доповнений копченою грушею».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв