Beermaster Brewery крафтова пивоварня від "Сільпо" відновлює свою роботу 

Beermaster Brewery крафтова пивоварня від "Сільпо" відновлює свою роботу 

«Сільпо» поновила роботу броварні Beermaster Brewery у ТРЦ Respublika Park на Кільцевій дорозі, 1 у Києві. Пивоварня була відчинена 18 лютого, проте через початок повномасштабної війни встигла пропрацювати менше тижня.

Наразі Beermaster Brewery варить п’ять сортів пива: індійський світлий ель «TOP HOPS», баварське пшеничне пиво «POLONEZ», сесійний пілз «Enjoy 10», темний молочний стаут «BOG SPIRIT» та новітню пивну класику HAZY DIPA «WILD STORM». 

У броварні максимальна увага приділена технологіям варіння, найякіснішій сировині — хмілю, вітчизняному та іноземному солоду, а також зібрана команда натхненних пивоварів, які постійно експериментують з новими смаками. Вже на червень пивоварня планує вийти на повну потужність виробництва та виготовляти 12 000 літрів пива на місяць. 

«Ми у Beermaster Brewery не перестаємо створювати експериментальні смаки та вже готуємо два нових сорти пива для наших Гостей: один символічно до перемоги – «All roads to Victory» («Всі дороги – до перемоги») та Baltic Porter «Iconic». Їх можна буде спробувати в червні.

Також на 2022 рік ми запланували низку колаборацій з іншими броварнями, вже зовсім скоро про їхнє втілення зможемо з вами поділимося», — коментує Віктор Ващук, шеф крафтової пивоварні Beermaster Brewery.

Придбати пиво можна:

·        у пивному корнері супермаркету «Сільпо» у ТРЦ Respublika Park, який поруч з пабом Beermaster Brewery Pub, а також у делікатес-маркеті Le Silpo (Київ, вул. Басейна, 4); 

·        з червня — у ресторані «EscoBar» (Київ, вул. Ярославів Вал, 21a/2), а також у мережі супермаркетів «Сільпо» (ТРЦ River Mall, ТРЦ Атмосфера, ТРЦ Gulliver та у місті Бровари вул. Київська, 241). 

·        замовити онлайн доставку пива на shop.silpo.ua.

Отставить отзыв