Авангардна кухня. Тепер з її неймовірними смаками можна познайомитись і в Україні

Авангардна кухня. Тепер з її неймовірними смаками можна познайомитись і в Україні

19 грудня відбулася презентація авангардної кухні у Києві.
Вже в січні 2013 в готелі Ramada Encore Kiev буде відкрито ресторан DK – перший в Україні ресторан авангардної кухні.

Іранта Дюваж, Генеральний менеджер готелю Ramada Encore в якому відкриється ресторан, зазначає: «Самий стиль насолоди їжею в DK буде цікавим досвідом для тих, хто здатен оцінити тонкі смаки і якісне приготування страв і, водночас, бажає спробувати дещо абсолютно нове і неймовірне… »

Cooking.jpgУ Західній Європі авангардні смаки – «хіт сезону», атож для вибагливих гурманів, що скучили за чимось абсолютно новим, відкриття DK буде приємним сюрпризом.

Якщо коротко – авангардна кухня це феєричне поєднання класичних і ультрасучасних рецептів, нечувані досі технології приготування страв і неймовірні комбінації на перший погляд непоєднуваних інгредієнтів.

Для втілення рішення Іранти Дюваж до України запросили популярного і відомого в Європі шеф-кухаря Девіда Кікіллуса (назва ресторану – його ініціали).

Девіда Кікіллус – переможець багатьох професійних конкурсів, має досвід роботи у провідних модних ресторанах Німеччини та Іспанії. Зокрема, протягом останніх п’ятьох років він працював у двозіркових європейських ресторанах Michelin.

Справжній митець від кулінарії, Девід здатен дивувати і захоплювати своїми шедеврами і смак і зір. Кожна його страва розпалює не тільки апетит, але і бажання спробувати ще.

Сам Девід Кікіллус, автор і творець більшості страв, жартує: «Це як класний секс. Хочеться повертатись щоб відчути це незрівнянне задоволення знов і знов…»

Новий ресторан має зал площею 300 кв. м. та здатен розмістити до 120 гостей. Біля готелю Ramada Encore, що знаходиться на Столичному шосе не доїжджаючи Кончі Заспи, – зручна паркова на 600 авто.

Замовити столики можна, зателефонувавши до готелю: +38 044 205 1515.
Відео з презентацією можна переглянути за лінком: http://www.ex.ua/edit_storage/966050926764

 Signing aprons.jpg

Press_conference.jpg 

DSCN2481.JPG

DSCN2480.JPG

DSCN2488.JPG

Отставить отзыв