Алекс Купер відновлює роботу Food Market в Одесі

Алекс Купер відновлює роботу Food Market в Одесі

Про відновлення роботи простору Odesa Food Market на вулиці Рішельєвській, 9а, який був закритий після початку війни, написав Купер у своєму Instagram.

Алекс Купер написав: «Пишу ці слова, а в сосідніх вікнах вспливають повідомленя про наслідки дронів, балістику і ракетку небезпеку в перемішку з запитами на погодження бюджетів нашого нового в Одесі.

Ось у такий момент хочу вам сказати, що будуємо великий ресторан в Одесі та відновлюємо роботу Одеського ринку їжі. Шукаємо круті фуд-проекти по всій країні, пишіть мені у приватні».

Свій фудпроект у центрі міста Купер відкрив в Одесі ще 2017 року. У фудпросторі працювали кілька барів і безліч філій інших закладів одночасно. В цьому приміщені після початку вторгнення був організований та працював Гуманітарний волонтерський центр, для підготовки гуманітарної допомоги для територіальної оборони та ЗСУ в Одесі та області. Але у травні 2022 року він переїхав, а «ринок їжі» так і не відкрили.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв