Замовлення з ресторанів та кафе в Україні і у світі за даними Glovo

Замовлення з ресторанів та кафе в Україні і у світі за даними Glovo

Що замовляють користувачі Glovo у 25 країнах світу, де працює сервіс доставки, споживчі звички та відміності, гастрономічні напрямки та «лідери продажів» — опубліковані у новому аналітичному звіті компанії.

Сервіс доставки Glovo, заснований у 2015 році в Іспанії — надає багатокатегорійні послуги доставки товарів, продуктів, страв та напоїв і наразі працює у Європі, Центральній Азії та Африці.

Щомісяця платформою Glovo користуються понад 5 мільйонів активних користувачів, а замовлення доставляють понад 70 тисяч кур’єрів. Компанія співпрацює з більш ніж 150 тисячами партнерів — ресторанами, супермаркетами, непродовольчими магазинами та аптеками.

В Україні сервіс доставки працює у 37 містах, має власні «даркстори», «хмарні кухні» та запускає нові формати доставки.

У 2023 році середня кількість замовлень на одного користувача в Україні перевершила довоєнний рівень та середній показник серед усіх країн обслуговування Glovo і становила 10,7. Ця цифра вже близька до показників Європейських країн — Іспанії, Португалії та Великої Британії, де користувач робить замовлення в застосунку в середньому кожні 3-4 тижні й частіше.

Найзавантаженіший день у застосунку Glovo по всьому світу — це субота. В цей день користувачі роблять найбільшу кількість замовлень. А от праймтайм в Україні та світі відрізняється: в Україні найчастіше замовляють з 18-ї до 20-ї години, а у світі — з 20:00 до 21:00.

Серед найбільш популярних кухонь користувачів Glovo в Україні та світі — американська, азійська, італійська та середземноморська або європейська кухні. В Україні ще полюбляють національну кухню, яка піднялася ще на одну сходинку в топі й опинилася на третьому місці.

Серед улюблених страв українців та решти країн Glovo відмінностей більше, але бургер всюди обіймає перше місце в топі. При цьому в Україні користувачі полюбляють ще курячий рулет, борщ з м’ясом та курячу котлету. У світі серед страв, крім бургера, найбільш популярними є піца «Маргарита», курячі гомілки та нагетси.

З цікавих страв, які можна зустріти лише в певних країнах, популярністю серед користувачів застосунку користується смажена кукурудза в Італії, бургер з трюфелями в Іспанії та китайські смажені млинці в Португалії.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв