Визнання Ramada Encore Kiev кращим готелем серед 1542 готелів регіону в мережі Wyndham Hotel Group

Визнання Ramada Encore Kiev кращим готелем серед 1542 готелів регіону в мережі Wyndham Hotel Group

Мережею готелів Wyndham було проголошено Ramada Encore Kiev готелем року 2014 у регіоні EMEAI (Європа, Близький Схід, Африка та країни Індійського океану). Ця нагорода є однією з найпочесніших, які існують в мережі.

 

Отримання даної престижної премії можливе лише за умови, якщо готель продемонстрував найвищі показники за 2014 рік в кожній з наступних категорій: першокласні номери, виключне задоволення потреб гостей та позитивні операційні показники.

 

На початку червня готель відзначить своє трьохріччя. За цей час Encore встиг прийняти більше 150 000 гостей і провести більше 8 000 різних заходів від

масштабних банкетів на 1 000 осіб до невеликих семінарів.

 

Guests2.jpgДаніель Руфф, президент та виконавчий директор Wyndham Hotel Group у Європі, Близькому Сході, Африці та країнах Індійського океану, прийняв нагороду від імені готелю на нещодавній світовій конференції Wyndham Hotel Group, що проходила в Лас-Вегасі, США.

 

«Ramada Encore Kiev втілює гостинність, яку ми підтримуємо, постійно пропонуючи своїм гостям високоякісний сервіс та надаючи ту цінність, що очікується від готелів у нашій мережі при збереженні високої продуктивності та операційних показниках, – сказав Даніель Руфф – Я вітаю всю команду, так як це визнання відображає високі стандарти роботи усього персоналу, кожен з них значно вплинув на цей успіх».

 

Одержуючи високу нагороду генеральний менеджер Ramada Encore Kiev Іранта Дюваж наголосив: «Одержати таку престижну нагороду – це велике надбання всієї команди Ramada Encore Kiev. 2014 рік був дуже непростим як для України так і для готельного ринку. Проте нам вдалося задовольнити наших гостей на високому рівні, забезпечити міжнародний сервіс, запропонувати те найкраще, що ми можемо, витримавши при цьому баланс ціна/якість. І наші гості це помітили, завдяки їх відгукам і коментарям ми знаємо, що ми на вірному шляху».

 

Irantha Duwage_Edwin Broers.jpgГенеральний директор керуючої компанії DeVision, що володіє та управляє  Ramada Encore Kiev, Геннадій Жуков зазначив: «Визнання нашого готелю, що входить до складу великого комплексу з торгових центрів та бізнес-центру – це перемога не лише готелю, а й усього комплексу. На сьогоднішній день він забезпечує роботою більш ніж 2 000 людей. Працювати на міжнародному рівні, дбати про високі стандарти у великій дружній команді – це чудова нагода для розвитку та побудови кар’єри молодим поколінням українців».

 

«Мені здається, що одержання винагороди одним із київських готелів – це перемога і для Києва також. Бо віднині вона виділяє Київ серед інших мегаполісів на карті готельного бізнесу – сказав операційний директор DeVision Олег Пономарьов – Для компанії Wyndham, зокрема, – це чудова можливість оцінити перспективи розвитку бізнесу у цьому регіоні. Ми сподіваємось, що сплеск економічного розвитку регіону почнеться вже скоро, а отже ми працювали не дарма».

Отставить отзыв