Рослинні понеділки на Медіа сніданок

Рослинні понеділки на Медіа сніданок

10.08.2020 року об 11.00 відбудеться унікальна онлайн подія — “Медіа сніданок” — присвячена українській інтерпретації всесвітньо відомого проєкту “Рослинні Понеділки” (англ. Meatless Manday).

Під час сніданку, всі запрошені журналісти, блогери, інфлюенсери зможуть не лише спробувати смачні рослинні альтернативи звичним сніданкам, почути опис отриманого сніданку від представників закладів, що їх приготували, а ще й дізнатись про проєкт “Рослинні понеділки” від організаторів.

Рослинні понеділки” — це частина глобального руху, який приносить позитивні зміни не тільки в харчування, а й у життя людей, допомагає мінімізувати шкідливий вплив на довкілля та урізноманітнити меню закладів рослинними стравами.

Це пропозиція для рестораторів і шеф-кухарів, котра задовольняє сучасний інтерес споживачів до рослинних страв. Детальніше про проєкт та те, як до нього приєднатись закладам, можна дізнатись на “Медіа сніданку”.

“Медіа сніданок” пройде у двох містах: Києві та Львові, рослинну їжу готуватимуть відомі заклади, доєднатись до події можна написавши на адресу: contact@zdorovojimo.com.ua

Подія пройде в такому форматі:

  • ми надсилаємо учасникам сніданковий сет, попередньо узгодивши адресу доставки (для Львова та Києва);
  • учасник долучається до Zoom-сніданку (посилання на Zoom-зустріч буде надіслана вам на вказаний номер телефону за 10 хв до початку зустрічі);
  • на сніданку представниками закладів будуть представлені рослинні страви, які отримали учасники;
  • представники нашої кампанії розкажуть детально про проєкт “Рослинні понеділки”;
  • в процесі сніданку всі зможуть поставити будь-які питання щодо проєкту та щодо трендів у рослинному харчуванні в Україні;
  • після сніданку ми будемо раді отримати відгук про проєкт “Рослинні понеділки” у ЗМІ чи блозі (детальнішу інформацію про проєкт буде надіслана учасникам після події).

Розповівши про “Рослинні понеділки”, ви зробите свій внесок у зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, допоможете власникам та шефам закладів доєднатись до ініціативи й розширити своє меню рослинними опціями та стати більш соціально-відповідальним бізнесом, а вашим підписникам дізнатись про важливість обирати рослинну їжу хоча б раз на тиждень.

Організатори події — “Здорово Їмо” — некомерційна ресторанна кампанія, яка має на меті популяризацію рослинних опцій в меню закладів харчування.

Отставить отзыв