Платформа Telecomsvit - онлайн сервіс, який допомагає новим та діючим ресторанам, кафе, барам та готелям перейти на інший рівень технологічних послуг

Платформа Telecomsvit - онлайн сервіс, який допомагає новим та діючим ресторанам, кафе, барам та готелям перейти на інший рівень технологічних послуг

Ми знаємо наскільки складно і виснажливо відкрити привабливий та ефективний ресторан, кафе, готель або інший заклад. В той самий час існує багато інструментів і сервісів, які допомагають пройти цей шлях легше і більш впевнено.

У цифрову епоху, коли технології переплелися з усіма сферами життя навіть маленька кав’ярня не може обійтись без технологічних засобів — касовий термінал, відеонагляд, засоби сигналізації, Wi-Fi для гостей тощо. Для цього потрібне підключення до глобальної мережі Інтернет. Це не просто комфорт для гостей, це стратегічний бізнес-інструмент. І тут виникає не єдина “головна біль” того хто запускає HoReCa бізнес — “До якого провайдера підключитись?” Починається … огляд оголошень навколо, пошук у Google та дзвінки, дзвінки, дзвінки, а у відповідь надходить купа різноманітної інформації … Зупиняємось!

Є платформа Telecomsvit. Це український онлайн сервіс, створений для допомоги HoReCa-бізнесу з пошуком та отриманням найкращих умов щодо підключення телекомунікаційних послуг. Ви задаєте свої вимоги, а провайдери намагаються задовольнити їх.

Вам треба підключення до Інтернету? Просто створіть один запит на “Інтернет для бізнесу” відповідно до шаблону. Вкажіть, де і що саме вам треба. Наприклад:

 • Адреса підключення: місто, вулиця, будинок (або навіть назву траси та кілометр).
 • Швидкість: 30 Мб/с, гарантована.
 • Робота при blackout: 48 годин.
 • Час відновлення послуги при аварії: 6 годин.
 • Цілодобова технічна підтримка.
 • Wi-Fi покриття:
  • площа: 50 м2,
  • середня кількість користувачів: 10 людей.

У сервісі Ви отримаєте індивідуальні пропозиції від провайдерів згідно необхідних вимог, а не стандартні тарифні плани, в яких зазвичай складно розібратись і порівняти між собою. Всі пропозиції будуть однаково структуровані та містити в собі:

 • Технічне рішення.
 • Фінансові умови користування телеком-послугою:

Вам залишається тільки обрати ту пропозицію, яка найкраще підходить згідно потреб закладу і Ваших очікувань.
Платформа Telecomsvit надає аналітичні функції, які допоможуть комплексно порівняти пропозиції між собою в зручному інтерфейсі.

Якщо ви розвиваєте або плануєте будувати мережевий бізнес закладів HoReCa, то пошук провайдерів для вас стає регулярним викликом. Як пише видання delo.ua існують два підходи до вибору провайдера:

 • Обирати одного, двох операторів національного рівня.
 • Обирати локальних провайдерів.

Варто відзначити, що платформа Telecomsvit пропонує безкоштовний пакет “Стандарт”, який містить всі необхідні функції для легкого пошуку та вибору провайдера. Це дозволяє власникам закладів HoReCa ефективно та економно вирішувати питання щодо підключення до Інтернету.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв