Молочна компанія «Галичина» підтримала соціальний проєкт «Все буде кава!»

Молочна компанія «Галичина» підтримала соціальний проєкт «Все буде кава!»

Молочна компанія «Галичина» підтримала соціальний проєкт «Все буде кава!». І передала кожній кав’ярні, що бере участь у проєкті, по ящику свого продукту  —  «Barista Milk».  Мета ініціативи —  підтримати та зберегти українську кавову індустрію у складні часи.

«Карантин завершиться і українці знову відвідуватимуть свої улюблені кав’ярні та будуть насолоджуватися смачною кавою у колі друзів. Але для цього кав’ярням потрібна допомога. Тому молочна компанія «Галичина» прийняла рішення підтримати усі кав’ярні, які беруть участь у проєкті, і передала їм своє молоко для барист», — розповіла директор з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

Механіка соціальної ініціативи «Все буде кава!» дуже прозора – на сайті проєкту відвідувач обирає кав’ярню (представлені заклади з різних регіонів України) та купує собі чашку кави. Це робиться для того, аби улюблена кав’ярня мала змогу відкритися після завершення карантину. Оплата відбувається за допомогою картки та сервісів Apple Pay/Google Pay. Після оплати клієнт отримує на електронну скриньку чек та код сертифікату, який він має показати на касі для отримання кави. Вартість однієї чашки кави — 50 грн. В цю суму входить доппіо, еспресо, фільтр-кава, капучіно та лате на молоці. Продаж сертифікатів  відбуватиметься до завершення карантину. Нагадаємо, у лютому цього року молочна компанія «Галичина» випустила новий продукт – «Barista Milk». Це ексклюзив спеціально для закладів HoReCa. Продукт ідеальний для приготування холодної та гарячої кави. А завдяки оптимальному вмісту білку якнайкраще підходить для митців лате-арту. «Barista Milk» забезпечує кремоподібну та гладеньку пінку, містить оптимальний вміст білку, має нейтральний аромат, який підкреслює смак кавового зерна, витримує високу температуру спінювання.

Довідка: Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції.  40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

Отставить отзыв