Культ "рідкої смерті"

Культ "рідкої смерті"

Liquid Death розпочав своє життя як головна новина в Інтернеті, але компанія перетворила свій кмітливий брендинг і характерні банки Tallboy на бізнес вартістю 700 мільйонів доларів.

Коли Liquid Death запустили в 2017 році — в Інтернеті з’явилася лише його візуалізація, на цей час вже характерної банки для «дорослих хлопчиків», і усі були майже впевнені, що цей новий бренд води — лише трюк. Дехто назвав це «Едом Харді води», нагадуючи про найгіршу тенденцію моди початку нулених. Інші засуджували брендування «важкого металу» у воді та гасло — «вбити свою спрагу». 

Однак, споживачі просто вважали, що бренд був цілеспрямованим трюком, призначеним продати дорогу воду дітям-панкам, скейтбордистам і будь-кому, хто настільки тупий, щоб заплатити премію лише тому, що вона постачається у високих банках, прикрашених черепом.

Але виявилося, що «Рідка смерть» — і це виходить від того, хто нестерпно вважає себе водним снобом — дуже непоганий напій.

Liquid Death миттєво захопила уяву Інтернету. Протягом кількох місяців після запуску, бренд зібрав понад 100 000 шанувальників у Facebook, що на той час було числом, яке затьмарило більші бренди, такі як Aquafina та інші. Відео-тизер, зроблене з макетами банок, зібрав понад 3 мільйони переглядів, перш ніж хтось коли-небудь скуштував хоча б одну краплю: саме тоді співзасновник Майк Цезаріо сказав, що він зрозумів, що створив щось особливе. 

До запуску Liquid Death Майк працював графічним дизайнером у рекламних агентствах і продюсував проекти для великих компаній, таких як Netflix. Незважаючи на те, що багато ранніх коментарів про Liquid Death були негативними, Цесаріо знав, що такий ажіотаж купити неможливо.

«Коли я працював із цими величезними корпоративними брендами, вони проводили всілякі тестування та проводили фокус-групи, але я ніколи не відчував, що вони справді точні, — сказав Сессаріо у 2021 році. — Дивлячись, як люди на ринку насправді реагують на це в соціальних мережах, є набагато кращим барометром для визначення того, чи була у нас ідея, яка справді спрацювала».

Liquid Death — співпраця між Cessario, партнером JR Riggins, барменом Петом Куком і художником Віллом Карсолою — була задумана як оригінальний спосіб вгамувати спрагу для учасників вечірок. «Багато брендів, які знаходяться в альтернативному просторі, справді шкідливі для здоров’я», — каже Цесаріо. «Це багато дешевого пива та енергетичних напоїв, які більшість людей не хочуть пити. Ми хотіли дати людям можливість брати участь у цьому крутому рок-н-рольному бренді без потреби споживати щось гидке». А вода в банці дала бренду унікальну можливість звернути увагу на вечірку: висока пивна банка ідеально підходить для фестивалю, домашньої вечірки чи бару.

Ідея води в банці зовсім не нова, але геніальність Liquid Death полягає в тому, що вона поєднує в собі банку, яка так схожа на пиво, і яскравий бренд. Команда спочатку підійшла до того, щоб назвати продукт як крафтове пиво, зі зрозумілих причин. Багато імен було залишено «на підлозі» монтажної, у тому числі смішний «Southern Thunder», перш ніж зупинитися на Liquid Death.

Цесаріо не погоджується з думкою, що «Рідка смерть» — це просто трюк. На його думку, практично все є трюком. Він вказує на бренд енергетичних напоїв Red Bull, який вийшов далеко за межі світу напоїв у такі екстремальні види спорту, як катання на велосипедах або автомобільні перегони з неймовірним успіхом. Liquid Death намагається відтворити це по-своєму.

Вибравши назву, компанія взялася виробляти воду в банках, хоча ніхто з учасників ніколи не виводив на ринок новий напій. Вони знайшли австрійського постачальника, який використовував гірську воду, що витікає з сусіднього джерела, для виробництва енергетичних та інших напоїв, буквально шукаючи в Google. На щастя, компанія також змогла консервувати воду, яка згодом стала «Рідкою Смертю», замість того, щоб розливати її в пластикові пляшки.

Це було особливо важливо для Цесаріо та його партнерів, які зробили девізом компанії «смерть пластику». За словами компанії, її алюмінієві банки «нескінченно переробляються».

Коли воду офіційно запустили у 2019 році, Liquid Death одразу знайшов віддану аудиторію, яка варіювалася від хардкорних хлопців, які веселяться без випивки, до артистів і скейтбордистів. Його першими розповсюджувачами були бари, тату-салони та магазини алкогольних напоїв. Liquid Death співпрацювали з концертним промоутером Live Nation, що зробило бренд офіційною водою великих музичних фестивалів, таких як Governors Ball і Austin City Limits. 

У 2020 році компанія співпрацювала з учасниками гуртів Alkaline Trio, Anti-Flag і Rise Against, щоб створити повноформатний панк-альбом , натхненний коментарями «ненависників» Liquid Death, доповнений треками «Rather Murder Myself» і «Liquid Lame-O». У співпраці з Тоні Хоуком бренд продавав дошки для скейтборду, надруковані «кров’ю» легендарного скейтера, щоб зібрати гроші на благодійність. Скейт-діти та панки мали бренд, який їх обслуговував, який змушував їх відчувати себе поміченими, настільки, що понад 120 ентузіастів Liquid Death справді витатуювали логотип бренду на своїх тілах .

Незадовго до початку пандемії в березні 2020 року Liquid Death запустили в магазини Whole Foods по всій країні та повідомили про продажі в 10 мільйонів доларів. Зараз цей бренд представлений у низці магазинів по всьому світу, включаючи таких великих роздрібних торговців, як 7-Eleven, Publix і Wawa , із загальним обсягом продажів у 2022 році, як повідомляється, 130 мільйонів доларів.

Liquid Death також розширила лінійку продуктів. У 2021 році бренд представив лінійку газованої води із рівнем карбонізації, який імітує пиво та сокових напоїв.

І надалі бренд продовжує розвиватися: новий раунд фінансування наприкінці 2022 року оцінив компанію в 700 доларів, повідомляє CNN.

«Якщо ви ходите по бару з Liquid Death і наштовхуєтесь на незнайомця, це може бути початком дружньої розмови», — каже Цесаріо. «Насправді немає іншої води, яка могла б це зробити».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв