Найкращі з найкращих ресторанів - Travellers' Choice 2023 року

Найкращі з найкращих ресторанів - Travellers' Choice 2023 року

Щорічно Travellers’ Choice Best of the Best визначає найкращі заклади у декількох номінаціях, які визначаються за кількістю та якістю відгуків — як «вибір майдрівників».

Визначені та опубліковані переможці номінації Travellers’ Choice 2023 року.

У всесвітньої номінації Fine Dining перше місце в 2023 році було отримано зірковим мішеліновським рестораном европейскої кухні — Bougainville в центрі Амстердама, Нідерданди.

2 та 3 позиції отримали відповідно заклад Ise Sueyoshi в Токіо та ресторан Old Stamp House в Великобрітанії.

Світовим лідером в номінації Family-Friendly став ресторан El Huaso Mirra з Чілі. Також до трійки лідерів увійшли два заклади з Бразилії — піццерія Pizzaria da Vila та ресторан Casa do Tempero.

Цікаво, що світовим лідером номінації Hidden Gems («Приховані діаманти») став заклад у Польші ресторан Restauracja Future & Wine з ​​Варшави, який пропонує традиційну польску кухню у сучасному приготувані.

2 та 3 місце номінації посіли ресторан японської кухні Omakase Experience з Португалії та Kinara by Vikas Khanna, ресторан традиційної індіїської кухні у Дубаї, ОАЕ. 

В номінації Date Night, світовим лідером визнаний Waitui Bar & Grill з Фіджі.

2 місце посів ресторан 1621 з Картахени, Колумбія та на 3 місці — ресторан Mylos A La Carte в Родосі, Греція.

В номінації веганських закладів Vegetarian, на першому місці визначений ресторан Chia Vegan з Перу. На 2 та 3 місцях — іспанський Blu Bar з Барселони та Time Traveller з Індії.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв